O nas

Spółdzielnia Socjalna - ZIELONE PABIANICE jako przedsiębiorstwo społeczne została założona w listopadzie 2016 roku przez miasto Pabianice w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Oratorium – Przygoda Życia, dzięki pomocy Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej – Centrum Klucz.

Od 8 stycznia 2018 roku realizujemy usługi opiekuńcze na terenie miasta Pabianic. Są one zlecane przez MCPS w Pabianicach. Świadczymy również opiekę nad osobami starszymi w zakresie komercyjnym.


Zajmujemy się też pielęgnacją i utrzymywaniem czystości terenów zielonych oraz porządkowaniem chodników, placów i skwerów miejskich. Poszukujemy również zleceń obejmujących prace ogrodowe i porządkowe oraz przeprowadzki.

Można wynająć pracowników do koszenia trawników, przycinania krzewów i drzew, pielenia i podlewania.

Administrujemy także tablice informacyjne i słupy ogłoszeniowe, przyjmując zlecenia na plakatowanie.
Przyjmujemy zlecenia zarówno od osób prywatnych, jak i firm. Każdą usługę wyceniamy indywidualnie, ale zgodnie z hasłem: „Kosimy trawniki, a nie portfele”.

Swoim zasięgiem obejmujemy tereny należące do miasta Pabianic i okolicznych gmin.

Nie musisz szukać komercyjnych podmiotów, aby cieszyć się z rzetelnie wykonanej pracy. Zlecając zadania naszym pracownikom spotkasz solidnych ludzi, którzy wykonają swoją pracę za bardzo korzystną stawkę.


Przeczytaj o  nas w "Życiu Pabianic" oraz na stronie Centrum KLUCZ.